Липсва информацията, която търсите? Имате забележки относно снимките на продукт? Уведомете ни
Ще се постараем да осъществим Вашето предложение възможно най-скоро.
Мнения на клиенти (2)
5/55 от 5
Оценка: 5 от 5
BARBARA
2025-02-23
Доволен съм от якето, въпреки че трябва да вземете по-малък размер. Носейки 40, купих размер 38 и е добре, знаете, че е доста широк.
Материалът е много приятен на допир. Цвят като на снимката. ПРЕПОРЪЧВАМ.