ONLY
Яке от имитация на кожа Bandit 15081400 Кафяв Regular Fit
Оценка на клиентите в скала от 1 до 5
4.9
⋅
Вижте отзиви
(42)
Цвят:
Кафяв
Изберете валута:
Цената в левове се изчислява по фиксиран курс на БНБ.
45,50 €
45,50 €
Този продукт не е наличен в момента.
Абонирайте се за известия. Ще Ви уведомим, когато този продукт отново се появи в продажба.
Цената на продукта, посочена на сайта modivo.bg, е актуална и може да се различава от цената, отпечатана върху опаковката.
Информации за продукта
Мнения (42)
Информации за продукта
Oписание на продукта
Създай ежедневен външен вид с яке от изкуствена кожа на ONLY. Удобно и практично, то е проектирано с внимание към детайла - от ципа до функционалните джобове, които също са със застопоряващи се ципове. Материалът, наподобяващ кожа, и подплатата от мека вискоза осигуряват удобство при носене и добавят модерен характер. Този модел е идеален за ежедневни стилизации, като едновременно предлага елегантност и универсалност. Дългите ръкави и класическата кройка го правят отличен избор за много поводи.
Адрес на дистрибутора:Austria AT-1190 Wien Sieveringer Strasse 12
Контакт с дистрибутора:www.bestseller.com
Липсва информацията, която търсите? Имате забележки относно снимките на продукт? Уведомете ни
Ще се постараем да осъществим Вашето предложение възможно най-скоро.
Мнения на клиенти (42)
4.9/54.9 от 5
Оценка: 5 от 5
Соня Раданчева-Великова
2025-05-12
Якето е чудесно! 💯💯🔥
Оценка: 3 от 5
Елена
2025-03-24
Размерът е мноооого умален, трябват ми поне 2 номера нагоре :(
Оценка: 5 от 5
Ралица
2025-01-22
❤️ супер
Оценка: 5 от 5
Христинка
2024-10-21
Много хубаво яке! Цвят, кожа, качество - отлични!
Оценка: 5 от 5
Elza
2023-03-27
Стилно и красиво
Оценка: 5 от 5
Věra
2026-05-25
Много хубаво яке за сухо време. Размерът и цветът съответстват.
Език на оригинала: чешки
Оценка: 5 от 5
Sylwia
2026-04-25
Сладко яке, много елегантно и стилно ♥️
Език на оригинала: полски
Оценка: 5 от 5
agnieszka
2026-03-03
Горещо го препоръчвам. Купих това яке преди три години и беше много приятно да го облече. Казвам "ходех", защото тази година вече беше зле износена от чантата, затова купих същия модел тази година. Много съм доволен