Vero Moda
Зимно яке Stella 10300030 Черен Loose Fit
Оценка на клиентите в скала от 1 до 5
4.8
⋅
Вижте отзиви
(12)
Цвят:
Черен
Изберете валута:
Цената в левове се изчислява по фиксиран курс на БНБ.
76,69 €
Размер:
Последни бройки
Очаквана доставка: 2-5 работни дни
Доставка от 4,99 лв.
Безплатно връщане в рамките на 30 дни
+76 точки в
Цената на продукта, посочена на сайта modivo.bg, е актуална и може да се различава от цената, отпечатана върху опаковката.
Информации за продукта
Мнения (12)
Информации за продукта
Oписание на продукта
Зимната яке Vero Moda е отличен избор за студените дни от есенно‑зимния сезон. Изработена от висококачествен синтетичен материал, осигурява комфорт при носене и ефективна защита от студа. Подплатата я прави идеална за студени сутрини, а дължината пред коляното придава елегантност, като същевременно предпазва от студ. Практичният качул е незаменим елемент в дъждовни или ветровити дни. Това яке съчетава функционалност и стил – създадено, за да ти съпровожда всеки ден в зимните аутфити.
Адрес на дистрибутора:Austria AT-1190 Wien Sieveringer Strasse 12
Липсва информацията, която търсите? Имате забележки относно снимките на продукт? Уведомете ни
Ще се постараем да осъществим Вашето предложение възможно най-скоро.
Мнения на клиенти (12)
4.8/54.8 от 5
Оценка: 5 от 5
Павлина
2026-01-23
Много топла грейка. Много ми харесва. Направена е от качествени материали. Размерът е идеален. Благодаря от сърце!!
Оценка: 5 от 5
Liliya
2026-01-14
Якето е топ!Размера наистина е маалко по-голям,но на мен и така ми харесва,да е малко по-свободно.Пълнежа е като възглавнички-топли,мекичко е,абе... много е яко.Наистина съм много доволна ♥️
Оценка: 5 от 5
Ава
2024-12-13
Отлично качество! Много топла и уютна дреха. Прав силует и минималистичен дизайн. Качулката е по-голяма, отколкото на мен лично ми е удобно. Избрах зеленото яке. Цветът е много красив. Външната част, подплатата и ципът са в един и същ нюанс. Първо поръчах размер L според таблицата, но се оказа твърде голям за мен. Наложи се да го върна и да поръчам размер S, който ми е по мярка без да ми е тесен. Дължината е точно над коляното при ръст 165 см. Моят опит показва, че трябва да се поръчва с два размера по-малко, отколкото препоръчва таблицата.
Оценка: 5 от 5
Δώρα
2025-03-06
🔥🔥🔥💯
Език на оригинала: гръцки
Оценка: 5 от 5
Lamprini
2024-12-13
Точно както е показано на снимката!
Топло и светло!
Език на оригинала: гръцки
Оценка: 5 от 5
ΜΑΡΙΑ
2024-12-04
Много топъл, удобен и невероятен цвят!
Език на оригинала: гръцки
Оценка: 3 от 5
SOFIA
2024-11-06
Много добро качество, но обърнете внимание на числото, определено две числа по-малко, защото има широка линия!!
Език на оригинала: гръцки
Оценка: 5 от 5
Romana
2024-10-24
Красиво яке, много топло
Език на оригинала: чешки
Оценка: 5 от 5
Romana
2024-10-17
Красиво яке, много топло, за съжаление таблицата с размери на продукта е напълно изключена, според таблицата, която поръчах Xl, трябваше да го върна и да поръчам M. Пасва идеално. Все още чакам парите, върнах ги преди седмица